banner
banner

2016 En Yeni Baş Örtüsü Kombinleri

2016 EN YENİ BAŞ ÖRTÜSÜ KOMBİNLERİ

2016 tesettür kombineleri ile ön plana çıkan en yeni eşarp modelleri ile sizde çok daha şık ve göz alıcı görünebilirsiniz. Sezonun en iddialı renklerinden olan bordo tonlarının kullanıldığı eşarp modelleri ile farklı  giyim ürünleri ile tamamlayarak sizde bu sezon yeni bir akımın başlangıcını yapabilirsiniz. Biraz hayal güzü yeterde artar bile.   Elegant doku ve duruşuyla triko hırka gibi parçalarla da kombine edeceğiniz 2016 eşarp modelleri geniş ürün skalası ile kapalı bayanların bu sezonda favorisi olacak türden. Kışın kendini iyiden iyi hissettirdiği bu günlerde kalın ve

pamuklu kumaşlardan tasarlanmış olan  eşarp modelleri ile kullandığınızda   çok şık duracağınızı  düşündüğünüz  aksesuarlar bu sezonda şıklığından taviz vermek istemeyen bayanlar vazgeçilmezi olmaya devam edecek gibi görünüyor. Sizde bu sezonun en yeni baş örtüsü kombin türlerine değişik tarzda aksesuarlar ekleyerek  çok daha şık be elagant bir duruş kazanabilirsiniz. Eşarp kombineleri bu bağlamda Stil sahibi bayanların bu sezonda tercihi olmaya devam edecek. Bu bağlamda birbirinden farklı renkteki giyim ürünleri. ve aksesuar parçaları ile tamamladığınız baş örtüsü kombileriniz ile sizde daha göz alıcı şık ve elit görünebilirsiniz Eşarp kombinenize hareket  ve renk katacak modelleri ile stilinizin tamamlayıcısı olacak türden olan bu şık başörtüsü modelleri ile her daim şık görünebilirsiniz. Başörtüsü kombineleri ile tamamladığınızda çok şık duracağınızı düşündüğünüz  sezonun trend parçaların arasında yer tüm bu parçaları yine sezonun trend renklerinden seçmeniz hem kullanacağınız baş örtüsü ile uyumlu olmasını sağlar hem de sizi modanın ikonu yapmaya aday.

Yine bu sezon bordo ve somon rengi ile en çok kullanılan renklerinden biri olan ekru başörtüsü modelleri ile bu sezon iddialı bir stile öncülük yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Birbirinden renkli desenleri ile eşarplar ile kombin yapabileceğiniz yeni sezona damgasını vuran renklerden başörtüsü kombineleri tüm ihtişamları ile göz doldurmaya devam ediyor. İster palto ister kap ister gömlek ile kombine edeceğiniz başörtüleri günlük ve gece kombineleriniz ile beraber kullanabilirsiniz.    Çok farklı renkteki giyim ürünleri ve aksesuar parçaları ile tamamladığınız 2016 başörtüsü kombin önerileri kendi stilinizi yansıtabilirsiniz. Şıklığından ödün vermek istemeyen bayanlar favorisi olacağını düşündüğümüz da göze eşarp kombinelerin de gözümüze çarpan detay bu sezon bordo, somon, ekru, renkler ön plana çıkıyor. Biz sizin için en yeni başörtüsü kombinelerinden oluşan bir galeri hazırladık. Umarız beğenirsiniz.

2016 Baş Örtüsü Kombin Resimleri


Article Categories:
Genel
Likes:
0

Related Posts


Popular Posts

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title