banner
banner

2016 Koleksiyonlarında Kapalı Gelinlik

Kapalı Gelinlik

Günümüzde bayanların çoğunlukla kapalı giyimi tercih ettiklerini görmekteyiz. Bu nedenle modacılar koleksiyonlarında birbirinden şık tesettür kombinlerine ve parçalarına yer vermektedir. Geçen yıldan beri kapalı giyim rüzgarına kapılıp giden bayanların, yeni yılın bahar aylarına yaklaşılması ile birlikte göz attıkları önemli koleksiyonlardan birisi kapalı gelinlik üzerine yapılan tasarımlardır.Bu tasarımları en ince ayrıntısına kadar inceleyen bayanların mağaza mağaza gezmesi yetmezmiş gibi, bir de internet üzerinden sürekli araştırma yaptıklarını görüyoruz.Biz de bu nedenle kapalı gelinlik modelleri arasında karar vermekte zorlanan bayanlar için bazı detaylara değineceğiz. Kapalı gelinlik için en çok hangi detayların önemli olduğunu öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

2016 KOLEKSİYONLARINDA KAPALI GELİNLİK Kaftan biçiminde yalnızca dekolte bölümü ve bel kısmının yan tarafından itibaren aşağı kadar inen işlemeli parçalarının arasındaki kalan yerlerin tül ve kabarık olması ile farklı bir stil şekilde hazırlanan kapalı gelinlik modelleri dikkatleri çekmektedir. Bu modelleri uzun tül bir duvak sararken, dantel işlemeli kollarını açarak bu duvakları iki ucundan tutmuş bir şekilde en güzel kapalı gelinlik modelleri ile müthiş bir poz verecek olan bayanlar, düğünlerindeki tüm anları büyük bir zevkle yaşayabilirler.İçinden geldiği gibi davranmaya özen gösteren gelinlerin, kapalı gelinlik seçimlerinde eteklerin kabarık olmasına özen gösterdikleri görülür. Özellikle 2016 yazından itibaren bu modelleri sıkça göreceğimizin müjdesini verebiliriz.

KAPALI GELİNLİK VE BOLERO UYUMU Kendi tarzınıza yakın hissedeceğiniz bir diğer kapalı gelinlik modelinin detayına indiğimizde ise yine kabarık ancak iki parça olarak göreceğimiz modellerden söz etmek istiyoruz. Bu modellerin üst kısmını bir bolero ile hareketlendirebilirsiniz. Uzun kollu kapalı geyinliklerin yanında ön kısımlarda düğme, taş, broş gibi detayların da bulunması oldukça önemlidir. Ayrıca ayrı görünüyormuş gibi durmasını sağlayan bele kadar süren düğmeler de bu modelleri hareketlendirmek için önemli bir detaydır.

İNTERNET ÜZERİNDEN KAPALI GELİNLİK MODELLERİ Kapalı gelinliklerde oldukça fazla çeşite yer veren internet adreslerinde aynı zamanda birbirinden farklı ve her bütçeye uygun fiyatların olduğu da gözlemlenmektedir. Bu tür gelinlikleri uygun fiyata almak için yüzlerce internet sayfasında bulunan en ünlü markaları bulmak için vaktinizin büyük bir çoğunluğunu bu konuda araştırma yaparak geçirebilirsiniz. Ancak eğer kapalı gelinlik modellerini almak sizin için maddi olarak büyük bir yük olacak ise kiralamayı tercih edebileceğinizi unutmayın. Bunun için bulunduğunuz yerlerde birçok gelinlik mağazası ve gelin saçı yapan yerleri tercih edebilirsiniz.

2016 Kapalı Gelinlik Resimleri


Article Categories:
Genel
Likes:
1

Related Posts


Popular Posts

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title