banner
banner

Baskılı Bağcıklı Tunik Ve Pantolon İkili Tesettür Kombini

  Baskılı Bağcıklı Tunik ve Pantolon İkili Tesettür Kombin

Açık zemin renklerine sahip, arkası önünden daha uzun suren asimetrik bir tuniği baskılı modellerinden seçebilirsiniz. Düz veya sade giymek istemeyenlerin tercih ettiği floral baskılı uzun tunikler ile ikili olarak kullanacağınız kombin parçası pantolonlar olacaktır. Pantolonlarda düz, desensiz ve sade bir modeli seçebilirsiniz. Bağcıklı baskılı uzun tunik ile kullanacağınız pantolon rengine karar verirken beyaz, siyah veya beyaz lacivert gibi iddialı ve klasik olmasına özen gösterebilirsiniz.Bebe Yaka, Düğme kısmı siyah şerit, Arkası Dantelli Gömlek ve Dantelli Etek İkinci kombin örneğimizde sizlere bebe yakalı ve düğme kısmında siyah şeritin bulunduğu gömlek türlerinden söz edeceğiz. Düğmeli bu gömleklerin arkasında ise dantel detaylarını göreceğiz. Çünkü alt tesettür kombini için de aynı detayın bulunduğu dantelli eteği seçeceğiz. Bu iki parçanın rengi ile birbirine tamamen zıt olmalıdır. Tesettür üst giyim parçası olan gömleklerde en çok beyaz, lacivert, bordo ve sarı gibi renkler görülürken, alt tesettür kombini için ihtiyacımız olacak olan eteklerde de aynı tonları görmek, ancak birbirleri ile bunları uyumlu hale getirmek gerekmektedir.

Aynı rengin tonlarıyla oluşturulacak olan kombinlere bu önerimizde yer vermiyoruz.Taş detaylı desenli tesettür bluz ile tül detaylı etek kombiniKollarında, yakasında veya düğme kıyılarında yer alan taşlar ile hareketlendirilmiş olan desenli bluzlar ikili takım için kullanmak istediğiniz de etek tercihi olarak tül detaylarını tercih edebilirsiniz. Günlük tesettür kombinleri için pek uygun olmayan bu kombini daha çok özel gecelere giderken, davetlerde veya kutlamalarda kullanabilirsiniz. Taş detayları ile çarpıcı hale gelen parçaların desenli olması da ayrı bir hava katmaktadır. Eteklerin ise düz ve tül detaylı olması yine görenleri hayran bırakacak bir şıklığı kazandırmaktadır.Sizlere önerdiğimiz bu ikili kombinlerde yer alan detayların birbiri ile uyumlu hale getirilmesi dahi her zaman düşünülmeyen önemli noktalardan yalnızca birtanesidir.  Siz de zevkinize uygun olan uzun veya kısa tesettür parçalarını birbirleri ile kombinleyebilirsiniz.

İnsanların mevsim değişikliklerinde değişen sıcaklıklara göre sürekli dış giyim değiştirme ihtiyacı hissetmesi, yaz sezonu için farklı kombinleri oluşturmasına neden olur. Tesettür kombinlerinde 2016 yaz sezonu için ikili tesettür kombinleri oluşturma ile ilgili bazı önerilerimizi paylaşacağız. Yaz sıcağında rahat edebilmeniz ve her ortamda uyumlu bir şekilde kullanmanız, aynı zamanda iş ortamlarında da bu kombinlerin keyfini çıkarmanız için işte beğenilerinize sunduğumuz tesettürde ikili kombinler…

Baskılı Bağcıklı Tunik Ve Pantolon İkili Tesettür Kombin Resimleri


Article Categories:
Genel
Likes:
0

Related Posts


Popular Posts

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title