banner
banner

Kazayağı Desenleri İle Tesettür Kombinleri

KAZAYAĞI DESENLERİ İLE TESETTÜR KOMBİNLERİ

Her insanın kendi tarzına göre yarattığı tesettür kombinlerinde birçok kişinin tercih etmesiyle birlikte modern bir trende imza atılan kazayağı modelleri ilgi odağı olmuştur. Bu tarza göre tesettür kombin parçalarında bulunan kazayağı desenleri, genellikle iki renktir ve birbirleriyle belirli bir ölçüde kullanılmıştır. Karışık bir görünümü olması nedeniyle kazayağı desenleri ile tesettür kombinlerini oluştururken sizlere bazı örnekleri vereceğiz.Bu yazımızda kazayağı desenleri ile oluşturacağınız kombin örneklerinden kesitleri sunacağız ve paylaşacağımız tesettür kombinleri ile nelere dikkat etmeniz hususunda fikirler vereceğiz.Kazayağı desenlerinin tesettür etek, elbise, tunikler, kap veya pardesülerde kullanılarak oluşturulan stillerde, genç yaşlı her yaştan bayanın ilgisini çekecek kombinlere yer verilmiştir. İşte size kazayağı desenleri ile oluşturabileceğiniz birkaç adet tesettür kombinlerini paylaşıyoruz.

KAZAYAĞI DESENLİ ETEKLER VE TESETTÜR KOMBİNİ Kazayağı desenli etekler ile tesettür kombini oluşturmanıza yardımcı olacağız ve üst kombini olarak gömlekleri kullanmanızı tavsiye edeceğiz. Genellikle iki renk ve karmaşık bir desenden oluştuğunu belirttiğimiz kazayakları için üst seçiminde renklerin, etekteki açık tonlardan olması dikkati çeker. Örneğin siyah ve beyaz renklerinden karmaşık bir kazayağı deseni için seçilecek gömleğin beyaz renkli olması ve işlemeli olması önemlidir. Sade görünmesi kazayaklarının görüntüsüne gölge düşürebilir. Bu nedenle üst giyimlerinin de gösterişli ve şık olması gerekmektedir. Siyah ve beyaza bürüneceğiniz bu kazayağı desenli etek kombini için eşarbınızı floral desenli seçmenizi istiyoruz.Şimdi gelelim kazayağı desenlerini kullanabileceğiniz bir başka tesettür kombinine.

KAZAYAĞI DESENLİ BORDO ELBİSE İLE TESETTÜR KOMBİNİ Elbiselerde yer aldığını belirttiğimiz kazayağı desenleri kış koleksiyonlarında sıkça dikkatimizi çekmiştir. Kazayağı desenli elbisemizde bordoyu tercih ediyoruz ve elbisemizin bebe yaka olmasına özen gösteriyoruz. Daha sonra eşarp olarak krem veya vizon rengi bir tercih yapabiliriz. Bu her iki rengin birbiriyle uyumlu olması demek, tesettür kombinlerinizde ne tür zevkli bir kişiliğinizin ortaya çıkacağına yardımcı olacak demektir.Kazayağı desenli elbise modellerindeki birçok detay da ilgi çekicidir. Deri kemer görünümlü geniş bel detayları ile ilgi çekmekte olan birçok kazayağı desenli bordo elbiselere sahip olmak ve gönlünüze göre kombinlemek isteyebilirsiniz. Unutmayın ki, kazayağı desenli elbiseler kilo problemi olmayan bayanlar için daha ideal bir parçadır. Çünkü bu elbiselerin uzunluğu ve ince bel kısımları, kilolu bayanların rahatsız olmasına neden olacaktır. Kazayağı desenli elbiseleri seçerken bu hususta dikkatli olmanızda fayda olacaktır. Tesettür kombinlerinizde yer verdiğiniz parçalardaki kazayağı desenleri ile hem şık, hem de zarif görünümü elde edebilirsiniz.

Kazayağı Desenleri Tesettür Kombin Resimleri


Article Categories:
Genel
Likes:
0

Related Posts


Popular Posts

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title