banner
banner

Sevimli Panda TV Videoları Çok Eğlenceli

Sevimli Panda TV Videoları Çok Eğlenceli

Sevimli panda TV videoları çok eğlenceli ve öğretici nitelikte yapıtlar olmaktadır. Çocukların severek izleyeceği bu videolarda oyuncak karakterlerin kendi aralarında yaratmış oldukları oyunlar seyredilirken birçok konuda öğrenilmektedir. Çocuk eğitiminde öncelikle oyunun önemi çocuk gelişim uzmanlarının tavsiye ettiği bir davranış biçimi olmaktadır. Bunun yanında oyuncaklarla öğretmek ayrıca bir avantaj sağlamaktadır. Çocuklar etrafındaki nesneleri anlamaya ve öğrenmeye başladıklarından itibaren bu tür videolar faydalı olmaktadır. Sevdikleri oyuncakların hareket etmesi ve yaşamlarında ortaya çıkan davranışları yapabilmeleri çocuklara gayret göstermeleri konusunda destekleyici olmaktadır.

Sevimli Panda TV videoları çok eğlenceli olmasının yanında birçok detayında oyun havasında işlenmesi ile okul öncesi çocukların topluma kazandırılmasında önemli rol oynamaktadır. Burada oyuncakların tanıtılması ve tekrar sorulduğunda çocukların davranışları ile bu oyuncakları tarif edebilmeleri gelişim seviyelerinin ölçülmesinde destekleyici durumlar olmaktadır.

Büyük Hot Wheels Sürpriz Yumurta ve Oyuncaklar Serisi Videosu Sevimli panda TV videoları çok eğlenceli olmasıyla birlikte bu videoda olduğu gibi çocukların oyuncakları tanımalarında önem arz etmektedir. Büyük Hot Wheels sürpriz yumurtanın üzerindeki logo çıkarıldıktan sonra üzerini kaplayan sarı renkli oyun hamuru el ile sıyrılarak temizlenir. Ortaya Hot Wheels şeffaf sürpriz yumurta çıkar. Dışarıdan bakıldığında içinde birden çok oyuncak olduğu görülmesine rağmen adı üstünde sürpriz yumurta olduğundan ambalajlı oyuncaklar tek tek açılarak ne olduğu görülmektedir.

Sürpriz yumurtanın içinden rastgele seçilen oyuncak ambalajından öncelikle Thomas oyuncağının çıkacağı beklenirken tren istasyonu şefi çıkmaktadır. Bu oyuncak çocukların zarar görmemesi için yumuşak dokulu plastik malzemeden yapılmıştır. Sıkıldığında değişik şekillere girerek hoş görüntüler ortaya çıkmaktadır. Oyuncakları açmaya devam ettiğimizde poşetin içinde Angry Birds oyuncağının olduğu görülmektedir. Oyuncak açılıp içindeki kâğıt incelendiğinde çizgi film de beraber olduğu diğer karakterler de tanıtılmaktadır. Bir sonraki ambalajda Thomas trenlerinden Emyly çıkmaktadır.

Sırasıyla ambalajlar açıldıkça çıkan oyuncaklar Mario oyuncak arabası, canavar kamyon kocaman tekerlekleri ile ambalajından çıkmaktadır. Arabalar film karakterlerinden Mayder sıradaki sürpriz oyuncak olmaktadır. Thomas trenlerinden Gordon ve bundan sonrada en son olarak Thomas treni çıkmaktadır. Sevimli panda TV videoları çok eğlenceli olmasının yanında öğreticiliğine Youtube kanalında devam etmektedir.


Article Tags:
Article Categories:
Tanıtım
Likes:
0

Related Posts


Popular Posts

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menu Title